خدمات طراحی لبخند

طراحی لبخند

چگونه مانند یک فرد مشهور لبخند بزنیم؟

چه ستاره­ی سبک راک، هنرپیشه یا ورزشکاری معروف باشند، همه­ی افراد مشهور یک وجه مشترک دارند: یک لبخند بزرگ و (با دندان­های) سفید. با استفاده از محصولات مراقبت خانگی و دفعات اندکی مراجعه به دندانپزشک، شما نیز می­توانید مانند یک فرد مشهور لبخند بزنید.

تمام آن چهبرای طراحی لبخند لازم است

طراحی لبخند با کیت سفید کننده­ی خانگی

قرار با دندانپزشک برای طراحی لبخند

قرار با متخصص پوست (اختیاری) برای طراحی لبخند

شکل دندانها در طراحی لبخند

شکل دندان های خود را ارزیابی کنید. آیا آنها راست هستند، یا شما به برخی از کارهای دندانپزشکی نیاز دارید؟ هرچند که همه­ی افراد مشهور دندان­های کاملاً صافی ندارند، بیشتر آن­ها حتی دندان­هایی دارند که به وضوح کج نیستند. اگر دندان هایتان به طور قابل ملاحظه­ای کج­اند، ممکن است بخواهید برای [داشتن] یک نگهدارنده یا بریس، قرار ملاقاتی با دندانپزشک یا متخصص ارتودنسی بگذارید.

کیت طراحی لبخند

یک کیت خانگی سفید کننده­ی دندان و طراحی لبخند ، نظیر "نوارهای ساینده­ی سفید کننده­ی کِرِست، برای داشتن دندان­هایی به وضوح سفیدتر در ده روزخریداری کنید. کیت شامل نوارهای ساینده­ای است که شما [با حرکت] به صورت بالا و پایین، به طور مستقیم روی دندان­های جلویی طراحی لبخند خود به کار خواهید برد. نوارها را به مدت 20 دقیقه قرار دهید و [سپس] با آب ولرم بشویید. نوارها به مدت 10 روز و روزانه دو بار استفاده کنید و [به این ترتیب] لبخندی سفیدتر خواهید داشت.

طراحی لبخند با لیزر

در این جا تعیین کنید که آیا معیار برای لبخندتان آن فرد مشهور است، یا یک لبخند درخشان­تر را ترجیح  می­دهید. بسیاری از افراد مشهور از ZOOM استفاده می­کنند! تکنولوژی لیزر برای درخشان کردن دندان­هایشان. این فرایند تنها در مطب دندانپزشکی قابل دسترسی است. اگر شما مجذوب دندان­های سفید [افرادی] همچون جسیکا سیمپسون یا مایلی سایروس هستید، پس ممکن است بخواهید با یک مطب دندانپزشکی محلی تماس بگیرید تا جایی را که ZOOM انجام می­شود، ببینید!

اتمام درمان طراحی لبخند

برای یک درمان کامل، نظیر فردی مشهور حرکت کنید. آیا تا به حال توجه کرده­اید که فقط لبخند آن فرد مشهور کاملاً درخشان­تر نیست، بلکه لب­های آن­ها نیز پرتر است؟ این موضوع به این علت است که بسیاری از افراد مشهور، برای تزریق کلاژن، متخصصان پوست را ملاقات می­کنند. تزریق کلاژن به لب، لب­ها را برجسته­تر کرده، و لبخند را بسیار پرتر می­کند. اگر مجذوب لبخندی شبیه به آنجلینا جولی یا پاملا اندرسون هستید، پس شما [نیز] ممکن است نیاز داشته باشید با یک متخصص پوست محلی برای تزریق کلاژن به لب ملاقات کنید.