ایمپلنت دندان : قیمت ایمپلنت دندان , کاشت دندان با ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی

ایمپلنت دندان

پزشکان فوق تخصص در یک کلینیک مجهز میتوانند ایمپلنت دندان را با کیفیتی متمایز برای شما انجام دهند . بهترین تعرفه نامه و قیمت کاشت دندان در تهران را با انواع ایمپلنت دندان اروپایی , آمریکایی , کره ای , ژاپنی و چینی در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی تهران خواهید یافت.

ایمپلنت ها روشی هستند که برای بازیابی یک دندان یا دندان­های از دست رفته نصب می­شوند و به عنوان یک راهکار جایگزینی برای بیمارانی به حساب می­آید که بریج (پل) یا دندان مصنوعی جزیی دارند. از آن جایی که دندان های پروتزی به این دلیل طراحی شده اند که یک جای خالی را پر کنند، با رنگی تولید شده اند که با رنگ دندان های اطرافشان یکنواخت شوند، و اگر تصمیم گرفته اید که دندان های طبیعیتان را سفید کنید، احتمالا نیاز خواهید داشت تا ایمپلنت خود را نیز جهت یکسان سازی رنگ سفید کنید. دانستن روند دقیق سفید کردن پورسلین جهت سفید کردن ایمپلنت ها ضروری است، چرا که سفید کردن قسمت های کار شده ی دندانپزشکی با سفید کردن دندان های طبیعی متفاوت است.

ایمپلنت دندان :

با انواع ایمپلنت های موجود برای دندان ها آشنا شویدایمپلنت دندان ژاپنی , کره ای , اروپایی , چینی و آمریکایی را از کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی تهران بخواهید. در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی تهران خدمات تخصصی ایمپلنت دندان با  قیمت ها و تعرفه های مناسب به متقاضیان ارائه میشود .

ایمپلنت دندان

پزشکان متخصص کاشت دندان در کلینیک های ما در مناطق غرب , شرق , شمال , جنوب و مرکز شهر تهران آمادگی دارند انواع ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی را با قیمت های مناسب برای شما انجام دهند.

برای دریافت تعرفه های کاشت دندان در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی تهران با روابط عمومی کلینیک تماس بگیرید . کلینیک های ما در مناطق مختلف شهر مستقر میباشند و نگران بعد مسافت نباشید . کارشناسان ما شما را به نزدیکترین مرکز به محل سکونت شما راهنمایی خواهند کرد.

روشهای مختلف ایمپلنت دندان

در حال حاضر تکنیک های زیادی برای انجام عمل کاشت دندان وجود دارند , ایمپلنت های مختلفی از سوی کمپانی های مختلف تولید و روانه بازار شده اند , از همین رو به علت تعدد زیاد متریال در بازار گاها برخی از همکاران با سوء استفاده اقدام به ایمپلنت دندان بی کیفیت میکنند و با تبلیغات دروغین و مانور روی قیمت بیماران را متضرر میکنند.

هزینه ایمپلنت دندان

اگر همین کلمه هزینه ایمپلنت دندان یا قیمت ایمپلنت دندان را در گوگل جستجو نمایید تبلیغات عجیبی را میتوانید ببینید . تبلیغاتی مانند هزینه ایمپلنت 1 دندان 200,000 تومان , 500,000 تومان که کاملا فریبنده هستند.

هزینه ایمپلنت دندان

در عمل حتی با استفاده از بی کیفیت ترین ایمپلنت های موجود در بازار هم ارائه خدمات کاشت دندان با این قیمت میسر نمیباشد . پس عزیزان من کمی در دیدن تبلیغات هوشیارتر باشیم تا دچار زیانهای بعدی نشویم.

چگونه ایمپلنت­های دندانپزشکی را سفید کنیم

جنس ایمپلنت دندان

از جنس قسمت کار شده ی دندانتان اطلاع پیدا کنید، چرا که ایمپلنت دندان و لمینت ها میتوانند پورسلینی یا پلاستیکی باشند، و در حالی که پورسلین در طی مدت زمان تغییر رنگ نمی­دهد، احتمال لکه گرفتگی یا رنگ رفتگی در پلاستیک ها وجود دارد.

اطلاع پیدا کنید که آیا قسمت کار شده ی دندانتان شامل لمینت های شفاف میشود یا نه، چرا که لمینت های شفاف به گونه ای طراحی شده اند تا رنگ دندان زیری پوسته ی پروتزی را نشان دهند، و میتوان با استفاده از روش سفید کننده ی آرایشی دندان آنها را سفید کرد.

اگر روکش دارید قبل از سفید کردن دندان­هایتان با دندانپزشک خود مشورت کنید، چرا که سفید کردن پورسلین امکان پذیر نیست و باید قسمت کار شده را تعویض کرد تا رنگ جدید دندان­هایتان یکجور گردد. احتمال دارد دندانپزشکتان در صورت هزینه زا بودن یا بالا بودن ریسک تعویض، به شما در مورد سفید کردن دندان­های طبیعیتان هشدار دهد.

فرض کنید می­خواهید برای سفید کردن قسمت کار شده­ی دندان­هایتان لمینت بگذارید، چرا که لمینت ها می توانند به طور موثری رنگ یک یا چندین دندان را بپوشانند و رنگ لمینت (veneer) می­تواند به گونه­ای انتخاب شود تا رنگ قسمت کار شده با رنگ سایر دندان هایتان همخوانی داشته باشد، بدون آنکه نیاز به جایگزینی ایمپانت یا تاج دندان باشد.

جنس پورسلین

برای هر نوع لمینت یا قسمت کار شده (dental work) از پورسلین استفاده کنید، چرا که پورسلین هیچ وقت رنگ خود را از دست نمی­دهد و سفید کردن پورسلین هیچ وقت مورد نیاز نخواهد بود مگر اینکه بخواهید رنگ دندان های طبیعیتان سفید تر از رنگ قسمت کار شده ی دندان هایتان گردد.

کاشت دندان

اینکه از رنگ دندان هایتان راضی هستید اطمینان حاصل کنید.

کاشت دندان

کاشت دندان (ایمپلنت) گزینه ی موثر برای افرادی می باشد که دندان های از دست رفته دارند. کاشت دندان  شامل استفاده از یک فلز (ریشه) می باشد که به آن، دندان جایگزینی متصل می شود.این ریشه با استفاده از جراحی در استخوان فک بیمار گذاشته می شود. موارد برای کاشت دندان (ایمپلنت) که شامل افرادی با استخوان کامل در فک شان می باشد تا از ایمپلنت محافظت کند، افرادی کهدارای لثه ی سالم و افراد غیر سیگاری می باشند. اگرچه که کاشت دندان (ایمپلنت) میزان موفقیت بالاییرا دارد، هنوز خطرهای بالقوه ای که مرتبط با این روش باشد وجود دارد.

میزان سفیدی دندان در ایمپلنت

میزان سفیدی دندان هایتان را به گونه ای تنظیم کنید که رنگ دندان های اطراف ایمپلنت شما با رنگ ایمپلنت هماهنگ باشد، (در صورتی که نمی­خواهید ایمپلنت خود را با مواد دندانپزشکی جدیدی بپوشانید) این کار به طرز موثری رنگ ایمپلنت را با رنگ سایر دندان هایی که در لبخند شما دیده مسشود، تریکب می­کند.

توصیه ها و هشدارهای نصب ایمپلنت دندان

قبل از هرگونه تصمیمی برای سفید کردن دندان هایتان، در مورد اینکه سفید کردن دندان های طبیعیتان چگونه قسمت کار شده­ی دندان­های شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد به خوبی فکر کنید، و قبل از اینکه کار دندانپزشکی جدیدی جهت هماهنگ سازی رنگ دندان های فعلیتاندریافت کنید، از

ایمپلنت و کاشت دندان طلا

ایمپلنتهای دندانی، دندان های مصنوعی دائمی هستند که در فک شما کاشته می شوند. آنها درست مثل دندان واقعی عمل کنند. بسیاری از مردم آنها را به دندان مصنوعی ترجیح می دهند. عملکرد ایمپلنتهای طلا بسیار مشابه ایمپلنت دندان معمولی است، اما تا حد زیادی موجبات غرور و فخر فروشی را فراهم می آورند. اگر به انجام عمل ایمپلنت طلا فکر می کنید، از داشتن اطلاعات لازم در مورد تمامی مسائل مربوط به مراقبت و جزئیات این عمل جراحی اطمینان حاصل نمایید.

تاریخچه ایمپلنت طلایی

در دوره اولیه تاریخ مصر و چین، از طلا بدلیل انعطاف پذیر بودن آن برای دندان های مصنوعی استفاده شد. در واقع، جمجمه هایی مربوط به بیش از 5000 سال پیش پیدا شده اند که دندان طلا در دهانشان وجود داشت. با این حال، اخیرا تیتانیوم و پرسلن جایگزین طلا شده است به طوری که دندان های مصنوعی مانند دندانهای واقعی به نظر می آید. امروزه دندان طلا بیشتر دارای جنبه زینتی بوده و یا فردیت را بیان می کند.

عملکرد ایمپلنت طرلایی دندان

ایمپلنت دندان طلا دارای دو قطعه می باشد: ایمپلنت تیتانیوم که توسط عمل جراحی داخل استخوان فک پیچ می شود و دندان طلا ی واقعی. دندان طلا به ایمپلنت متصل شده و درست مانند یک دندان طبیعی عمل می کند. می توان از آن برای جویدن و گاز زدن استفاده کرد، می توان مانند دندان های طبیعی آن را تمیز کرد ولی نمی توان آنرا کشید.

انواع ایمپلنت طلا

ایمپلنت های طلا دائمی هستند. اگر ظاهر آنرا دوست دارید اما احساس می کنید که در محل کار مناسب نیستند، می توانید یک ایمپلنت پرسلن با یک کلاه یا تاج طلا انتخاب کنید. به این ترتیب، شما می توانید روکش طلا را در محیط کار و جلسات بردارید کنید و در منزل آنرا بگذارید. "Grillz مجموعه ای از کلاه یاروکش های طلا هستند که کل پایین یا بالای دندان را می پوشانند.

ویژگیهای ایمپلنت طلایی دندان

دندان طلا را می توان با سنگ های اضافی و انجام طراحی تزئین نمود. می توانید برای درخشش بخشیدن به لبخند خود، دندان های طلای خود را با الماس یا سنگ های قیمتی واقعی یا مصنوعی تزئین نمایید.

ایمپلنت دندان طلایی و مزایای آن

مزایای ایمپلنت طلا تقریبا همانند مزایای دیگر انواع ایمپلنت های دندانی می باشد. آنها نسبت به بریج فشار کمتری بر روی دندان جانبی خود وارد می کنند زیرا آنها به جای اینکه بر دندان پهلویی تکیه کنند در استخوان فک کاشته شده اند. لازم نیست که نگران افتادن آنها باشید، همچنین می توانید هر نوع مواد غذایی را که دوست دارید بخورید. تمیز کردن آنها نیاز به روش خاصی ندارد و از چسب دندان مصنوعی نیز که کاملا ناخوشایند است استفاده نمی کنید. دندان طلا همچنین می تواند به دهانتان جلوه خوش سبک تری بدهد البته بستگی دارد به تعریف شما از سبک.

هشدار در نصب ایمپلنت طلایی دندان

اگر انتخاب شما ایمپلنت دندان طلا است، به یاد داشته باشید که این تصمیم از نوع دائمی و غیرغابل تغییر است. تغییر آن در آینده، بسیار پیچیده، دردناک و پر هزینه و در مواردی غیر ممکن است. انجام ایمپلنت دندان در افرادی که دارای استخوان فک ضعیف بوده یا سابقه بیماری جدی لثه دارند، موفقیت کمتری دارد بنابراین با پزشک خود همکاری نزدیک داشته باشید تا مطمئن شوید که به اندازه کافی شانس یک عمل جراحی موفقیت آمیز را دارید.

 

نحوه تمیز کردن ایمپلنت های دندانی

ایمپلنت های دندانی با دست دندانهای مصنوعی ( دنچر ) و یا دندان مصنوعی از این جهت که نمی توان آنها خارج کرد فرق دارند. آنها درست مثل دندان معمولی بوده و به لطف پیشرفت دندانپزشکی، درست همانند دندان طبیعی خودتان هستند. ایمپلنت به طور منظم نیاز به تمیز کردن دارد  اما فرایند تمیز کردن آنها بسیار ساده می باشد .

قیمت ایمپلنت دندان

قیمت کاشت دندان - ایمپلنت  : کاشت دندان (ایمپلنت) یک روش دائمی و جذاب و البته با قیمت به مراتب بیشتر برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته می باشد.برخلاف روش های دیگر، کاشت دندان (ایمپلنت) معمولاً مادام العمر می باشد و طبیعی به نظر می رسد وحس می شود. معمولاً قیمت کاشت دندان (ایمپلنت) یک فرایند بدون دردسر می باشد، ولی به خاطر اینکهاین روش وابسته به جراحی می باشد ممکن است که شما با برخی از مشکلات مواجه شوید. اگر شما به کاشت دندان (ایمپلنت) فکر می کنید، شما باید با این فرایند و برخی از مشکلات رایج آشنا شوید.

سایر مشکلات  و قیمت کاشت دندان یا ایمپلنت

کاشت و ایمپلنت دندان نیازمند یک روش وابسته به جراحی می باشد، که به این معنی است که ممکن است قیمت بالاتری را بپردازید و مشکلات و عوارضی وجود داشته باشد. مطابق با مرکز علوم پزشکی میو کلینیک، رایج ترین مشکلاتکه شامل عفونت در نواحی ایمپلنت و آسیب رساندن به اعصاب می باشد که می تواند منجر بهکرخ شدگی، درد و سوزش مداوم در چانه، لب ها، یا لثه شود. همچنین این جراحی می تواند به طور بالقوهبه نواحی پیرامون ایمپلنت آسیب برساند، از قبیل دندان های مجاور یا رگ های خونی. اگر شما کاشتدندان (ایمپلنت) را در فک بالایی یتان انجام دهید، شما ممکن است که دچار مشکلات سینوس شوید کهاگر ایمپلنت از حفره ی سینوس بیرون آمده باشد، می تواند اتفاق بیافتد. اگر شما مشکلات قلبی یا شرایطپزشکی خاص دیگر را دارید، شما قبل از آنکه کاشت دندان (ایمپلنت تان) را انجام دهید باید ازآنتی بیوتیک ها استفاده کنید تا از بروز عوارض هایی، از قبیل عفونت جلوگیری کنید.